Toronto Eesti Maja juhatuselt - Õnnitlused ja suur tänu

Toronto Eesti Maja juhatus õnnitleb Leena Temisevät, kes pühitses sel suvel oma 70. sünnipäeva. Leena töötab Eesti Maja kontoris osaajaga, abiks Ingrid Laarile, kes on üldmänedžer.

Täname siiralt Eesti Sihtkapitali Kanadas rahalise toetuse eest, millega Toronto Eesti Seltsi Täienduskool saab värskendada klassiruumi sügiseseks hooajaks. Seda teeme talguliste abiga!

Mis on Eesti Majas suvel juhtumas?

Jooga – meie tuntud Aili Kuutan õpetab suvel esmaspäevaõhtuti Eesti Majas (4. juulist – 29. augustini). Kui Sa juba teed joogat või tahad õppida Kundalini joogat, siis tule ja leia rahu joogamatil. Tunnid toimuvad galeriisaalis kl 7.15-8.30. Rohkem infot: http://ailikuutan.com/yoga/. Loodame ka Sind näha joogaklassis!

Eesti Maja kohvik on avatud teisipäevast reedeni 11-3 suvekuudel. Tule nautima pirukaid ja muud maitsvat!

Estore on suvel avatud teisipäeviti ja neljapäeviti kl 3-9, välja arvatud 16. ja 18. augustil. Sügisel on Estore avatud ka laupäeviti kl 11-3. Alati saab kauplusesse tulla kokku lepitud ajal, helistades 416-461-5799 või ka Eesti Maja kontori kaudu. Tule vaatama uut kaupa!


Eesti Majas on ka alati muud käimas, näiteks:
1) Boxing Ontario olümpiastiilis poksiturniir 'Kanada vs. Iirimaa' leidis aset Eesti Majas 15. juulil.
2) Toronto Tango aasta tipp-pidustus toimus järjekordselt Eesti Majas 16. juulil. Kuna Argentiina pühitseb 200. iseseisvumisaastapäeva, toimus ka eriline töötuba järgneval päeval.

Kontor on avatud kl 9.30-4.00 esmaspäevast reedeni. Tulge arutama võimalusi Teie järgmiseks ürituseks!

A/S Eesti Maja Torontos Juhatus